Školní události - Na návštěvě u starosty

Žáci třetích tříd v rámci projektu Poznáváme svoje město navštívili 24. listopadu 2010 starostu města Blanska pana Lubomíra Toufara. Jak viděly návštěvu děti? Předkládáme pár postřehů:

Nikol Procházková:

Pan starosta nám říkal, že 24. 11. ráno šel zkontrolovat městskou policii. Všem se nám podepsal do sešitu prvouky. Jmenuje se Lubomír Toufar.

Robert Flídr:

Byli jsme u starosty města Blanska. Ukázal nám obřadní síň. Potom jsme šli do informační kanceláře. Bylo to super.

Sára Vozáryová:

Byli jsme na procházce u pana starosty. Ještě v zasedací místnosti, v obřadní síni. A k tomu v blanenské informační kanceláři.

Samuel Marek:

Byl jsem na radnici. Viděl jsem pana starostu. Moc se mi to líbilo.

Zuzana Hasoňová:

Byli jsme na radnici za panem starostem. Potom v informační kanceláři. Tam jsme všichni dostali propisky.

Ondřej Novohradský:

Mně se líbilo, jak nám pan starosta vysvětloval různé věci. Bylo to tam super! Bavilo mě to tam.

Stanislav Široký :

Pan starosta nám povídal o své práci. Ukázal nám zasedací místnost a obřadní síň. Přinesli jsme mu přání a on nám nabídl coca-colu. Bylo to dobrý!

Nikolas Nečas :

Pan starosta nám povídal o městě Blansku, ukázal nám státní vlajku a vlajku našeho města, zasedací místnost a obřadní síň. My jsme mu přinesli přání a obrázky.

Ondřej Šebela :

Šli jsme na radnici, protože tam pracuje pan starosta. Šli jsme tam, abychom ho poznali. Odpovídal nám na všelijaké otázky a ukázal nám obřadní síň. Přinesli jsme mu přání a obrázky. Líbilo se mi na tom to, že byl moc hodný a dal nám coca-colu.

Zdeněk Hoder :

Pan starosta nám povídal o záležitostech města. Ukázal nám vlajky státu a města, obřadní síň, vyfotil se s námi, nabídl nám coca – colu ZERO a pak už jsme šli. Návštěva byla NEZAPOMENUTELNÁ.

Denisa Dokoupilová:

Pan starosta nám povídal o městě. Ukázal nám obřadní síň a zasedací místnost. Ta se mi moc líbila!

Ing. Lubomíru Toufarovi děkujeme za milé přijetí na radnici.

Pracovnicím informační kanceláře za vstřícnost i dárek pro žáky.

FOTOgalerieIS

FOTOgalerieRN