Školní události - Tvořivá škola
s interaktivní tabulí

Již dlouhou dobu je naše škola zapojena do projektu činnostního učení Tvořivé školy. Rádi pracujeme s učebnicemi i sešity Nové školy. Líbí se nám kreativně obměňovat metody práce tak, aby to vyhovovalo potřebám a zájmům dětí. A právě to i nás učitele baví pouštět se do nových věcí. Práce na interaktivní tabuli ve spojení s  učebnicemi slouží k poutavému navození nového učiva a zajímavému procvičování. Děti rády hrají hry – třeba stromečky na čtení slabik. Nejzajímavější je tahat ovoce, dinosaury, písmena nebo čísla na daná místa. K psaní si mění barvy a tužky. V programu je schován i učitel – správné řešení – kdy si děti samy zkontrolují svoje díla. Zatím se učíme a poznáváme, co vše naše interaktivní tabule umí. Máme radost, že se nám vše daří, zkoumáme a dozvídáme se spoustu nového.

Posíláme fotečky z naší práce s prvňáčky..

FOTOgalerie