Školní události - Společná stopovaná
1.B a 8.A

V rámci projektu Spolužáci a kamarádi se naši malí a velcí setkávají každý den o přestávkách a domluvili se, že pro prvňáčky nachystají velkou akci. Stopovaná s plněním úkolů a překvapením na konci. V pátek 8. října se  napřed posilnili společným obědem a u tělocvičen se rozešli na stanoviště. Další osmáci chodili po trase s prvňáčky a dělali jim doprovod. Po rozdání soutěžních kartiček na zapisování splněných úkolů se vydali k prvnímu stanovišti. Skákání v pytli ze začátku možná připomínalo spíš strkání neposlušných dětí do pytle ( že by trénink na čerty?) Ale o překvapení nebyla nouze – nejmenší Eliška skákala rychleji než její o hlavu větší spolužačky. Pak se jezdilo s autíčky na ovládání , házelo šiškami na cíl a poznávali lesní živočichové. Po závěrečné písničce a společném fotografování se všichni pustili do hledání pokladu. Sladkosti se našly pro malé i velké. Společně jsme se vrátili do školy. Bylo to báječné odpoledne, všichni jsme si je super užili. Osmáci zažili ten báječný pocit nachystat něco pro prvňáčky a vidět jejich rozsvícená očička , nadšení a radost. A já jako učitelka jsme měla výborný dojem z toho, že se svého úkolu zhostili velmi zodpovědně a dbali o to, aby se všichni cítili bezpečně  a v pohodě.

Děkujeme moc a těšíme se na „opičí dráhu“.

Dana Rybářová a Sluníčka z 1. B

FOTOgalerie