Školní události - Šachový turnaj

Letošní školní kolo šachového turnaje bylo trochu netypické tím, že ho zúčastnilo více dětí z mladší kategorie (7), než ze starší (5). Celkem se přihlásilo čtrnáct hráčů. Jejich počet se ale kvůli nemoci snížil na dvanáct. V první kategorii 1. – 5. třída zvítězil Marek Navrátil, druhé místo obsadil Martin Navrátil, oba z IV. A. Třetí byl Zdeněk Hoder ze III.A. Družstvo do okresního kola doplní ještě Filip Mrva z I.A a Martin Petlach ze IV.A.

Protože se do druhé kategorie 6. – 9. třída se přihlásilo pět hráčů, bylo jasné, že všichni postupují do okresního kola. Hrálo se tedy o pořadí na soupisce. V něm byl nejúspěšnější Lukáš Slouka z IX. B. Za ním se, se shodným počtem bodů, umístili Ladislav Kabeš a Zdeněk Juříček z VIII. A. Do okresního kola postupuje ještě Lukáš Konupčík a Dominik Špaček, oba z VI. A.

Okresní kolo šachového turnaje se koná 14. 12. 2010 v Jedovnicích.

Blahopřeji všem vítězům a děkuji všem, kteří se turnaje zúčastnili.

Za významnou pomoc při organizaci turnaje děkuji panu Sloukovi, Lukáši Sloukovi a také Lence Kuchařové a Lence Romanové.

FOTOgalerie