Školní události - Předvánoční čas u třeťáků

Ve čtvrtek 16. 12. jsme navštívili Městskou knihovnu, abychom se dozvěděli o životě a díle spisovatelky Astrid Lindgrenové. V hodinách čtení čteme její nejznámější knihu, Děti z Bullerbynu a všichni máme rádi Pipi dlouhou punčochu. V knihovně jsme si prohlédli její další knihy a mohli si v nich chvíli číst. Bylo to zajímavé.

FOTOgalerie

Pátek 17. 12. byla pro žáky naší školy připravena „ovčí dílna“. Měli jsme plné ruce práce a nebylo to zrovna jednoduché. O to větší jsme měli radost, když se nám povedly hezké obrázky, andílci, kuličky, míčky nebo „drahokamy“.

FOTOgalerie

Poslední den školy v tomto kalendářním roce jsme si užili! Žádné učení! Jen samé příjemné věci: zpívání koled u stromečku, rozbalování dárků od kamarádů, povídání si o vánočních zvycích a výroba vánočních přání. Hlavně hezké prázdniny a hodně štěstí v novém roce!