Školní události - Mikuláš a kamarádi

Mikuláš nemusí přinášet jen dárky, které dělají dobře našemu mlsnému jazýčku, ale může přinést i věci, které nic nestojí a přesto jsou nejdražší: kamarády. V pátek 3. 12. 2010 na Salmovce chodil Mikuláš i s čerty a hledal ty nejhodnější, aby je pochválil. Čerti se zajímali o zlobivce. Vzhledem k tomu, že se během vyučování nikdo neztratil, vypadá to, že čerti nikoho neodnesli.

Kamarádi z 1. A a 8. B se navíc ještě potěšili vzájemnou návštěvou a společným dováděním na sněhu. Vyšli jsme si na přehradu a tam testovali, jak nám to jezdí na saních, na bobech a jiných prostředcích. Počasí bylo docela fajn a zima ukázala svou přívětivou tvář. Mnozí však měli zimu hluboko pod svršky i kůží a tak jsme se těšili, až budeme zpět v teple naší školy.

Mikuláši, děkujeme za krásný den!

Zdeněk Doležel, Iva Kakáčová, žáci 8. B a 1. A

FOTOgalerie8.B+1.A