Školní události - Škola v přírodě, 3. třídy

Na školu v přírodě jsme se všichni moc těšili.

Jeli jsme do Soběšic autobusem od školy v pondělí 23. 5. Hned, jak jsme dorazili na místo, ubytovali jsme se. Za chvíli jsme se seznámili s Romanem a Lenkou. Oni nás tam učili hodně nového o lese. Dělali jsme všechno možné a jsme u toho vyfocení.

Bylo to moc zábavné a líbilo se nám tam!

Žáci 3. A

Nikol Procházková

Moc dobře se tam nespalo. Postele byly tvrdé, ale peřiny měkké, bohužel vařící.

Okolí budovy bylo obrovské. Za domem byl zavřený pes, jmenoval se Betynka a kolem domu pobývala kočka. Jmenovala se Afroška.

Měli tam i jiná zvířata, například: osmáci, pakobylky, obrovští šneci. Dvě jsme si odvezli do třídy. Kdo chtěl, mohl si vzít pakobylku nebo šneka, ale šneka si nikdo nevzal. Když jsme byli hodní, dostali jsme smajlíka J a když ne, šklebíka L

Zuzana Hasoňová
Od 23.5. do 29.5. jsme byli na škole v přírodě v Soběšicích. Jmenovalo se to tam Jezírko. Měli tam psa a kočku. Pes se jmenoval Betynka a kočka Afroška, ale říkalo se jí i Můra, protože byla celá černá. Jako vedoucí tam byli Roman a Lenka. Bylo tam i umělé mraveniště, ve kterém byli za sklem umělí mravenci. Budíček jsme měli v 7.30 a večerku někdy ve 22.00. dostávali jsme do sešitu smajlíky J za úklid a dobré chování a šklebíky L  za špatné chování.

Kristýna Krésová
23.5. jsme jeli na školu v přírodě. Jeli jsme autobusem. Když jsme přijeli na Jezírko, uvítala nás paní a hned nám ukázali pokoje. Pak jsme měli jít do kuchyně, kde jsme se seznámili s Romanem a Lenkou. Celé odpoledne jsme hráli hry. A večer jsme měli večerku ve 22.00 a to trvalo po celé tři dny. Takže jsme ráno vstali a večer jsme lehli a spali jako zabití. Ve čtvrtek jsme jeli zase autobusem ke škole. Škola v přírodě byla super, moc se mi líbila.

žáci 3. B

FOTOgalerie pondělí