Školní události - Výlet 3.A

V pátek 11.6. 2010 vyrazila třída 3.A na výlet do Doubravice na pštrosí farmu. Ráno, o půl deváté pro nás přijel vlak. Vystoupili jsme v Rájci- Jestřebí a šli jsme podél řeky Svitavy do Doubravice. Asi v polovině cesty jsme se zastavili na hrázi mezi Rájcí a Doubravicí, kde je cvičiště pro psy a tam jsme se nasvačili. Potom jsme už dorazili na pštrosí farmu do Doubravice, kde nám tatínek Marka Kubíčka popovídal něco o pštrosech. Mohli jsme si i pochovat pštrosí kuře. Následovalo skákání na trampolíně a místo oběda ve školní jídelně jsme si opekli párky. Kdo chtěl, mohl si nakoupit květiny, zmrzliny, různé upomínkové předměty. Před odchodem ze pštrosí farmy jsme všichni dostali pštrosí pero a vyrazili jsme na vlak do Doubravice. Cesta zpět nám krásně uběhla, počasí nám moc přálo a celý výlet se vydařil.

Spokojení žáci ze 3.A

FOTOgalerie