Školní události - Projektový den

Projektový den se na naší škole již tradičně zaměřuje na praktické využití získaných poznatků a rozvoj kompetencí žáků.

V letošním roce při práci na projektech děti rozvíjely svoji schopnost spolupracovat se svými spolužáky, a to i z různých ročníků, komunikovat spolu a prezentovat svoje  názory, pracovat s různými informačními zdroji, zaujmout občanské postoje.

Tematický se projekty dotkly ochrany přírody, péče o zdraví, poznávání evropského prostředí i blízkého regionu, využití matematiky v praktickém životě, vytváření písemných i mluvních projevů, seznámení s pravidly občanské společnosti a dalších.

Znovu jsme si ověřili, že práce na projektech děti baví, a budeme pokračovat v zařazování projektového vyučování i do běžné výuky.

FOTOgalerie