Školní události - Jen počkej zajíci

(3. a 4. třída)

Ráno 3. 12. jsme se vydali do Brna do divadla Polárka. Cesta autobusem nám rychle utekla. V nově upraveném vestibulu divadla jsme se nasvačili a netrpělivě očekávali začátek představení.

Jak někdo dokáže předvést notoricky známý večerníček na divadelních prknech?
Jejich živé podání se nám moc líbilo. Například scéna na pláži, kdy zajíc ujíždí do přísálí na umělých lyžích včetně opalujících se zvířátek, vlk lezoucí po kulisách a zajíc cvrnkající pecky, vakuově zabalená makrela, která rozbíjí televizor. Nejlepší scéna byla vlk pod napětím v TV studiu a cirkusové představení s kocourem a břišní tanečnicí místo kobry. Vše bylo perfektně doplněno živou hudbou přímo na pódiu. Smáli jsme se celou dobu. Herci výborně využili toho, že příběhy známe a využívali naší představivosti. Všem se nám to moc líbilo.

FOTOgalerie