Školní události - Den s Policií ČR

Jako už tradičně v posledních letech i teď 23.6. jsme se přišli podívat na ukázky činnosti všech složek policie na stadion ASK Blansko. Shlédli jsme ukázku výcviku služebních psů, zásahové jednotky, jízdní policie na koních a vyšetřovací tým při práci.Děti si mohly zasoutěžit v různých disciplínách a získat dárečky. Během soutěží si mohli prohlédnout zblízka vnitřek policejních aut, rychlé záchranné služby a vozidlo dálniční policie. U hasičů se seznámili s plošinou a velcí si mohli vyzkoušet simulátor otočení vozidla při havárii. Velmi zajímavá byla ukázka zásahu při dopravní nehodě, rozebrání vozidla a vyproštění zraněného. V 11 hodin přistál vrtulník uprostřed fotbalového hřiště a děti si ho zblízka prohlédly. Počasí vyšlo nádherně. Všem se nám to moc líbilo.

FOTOgalerie