Školní události - 5. A krmí lesní zvěř

17. prosince loňského roku odcestovala část naší třídy do Prahy. Zbývající žáci vyrazili do lesa, i když pořádně mrzlo.

Nedávno jsme byli v lese. Bylo to tam výborné. Hledali jsme stopy zvířat, koulovali se, dělali blbosti a šli do velkého kopce. Když jsme uviděli správné místo, tak jsem otevřel batoh, a vysypali jsme tam zvířátkům kaštany. Doufám, že si je našli.

Adam

V prosinci jsme vyrazili do lesa nakrmit zvířata. Po delším hledání jsme našli srnčí stopy. Stopy byly velké, a proto jsme usoudili, že to byl mohutný srnec. Kousek od stop jsme nasypali kaštany. Sníh nám pod nohama krásně křupal, ani se nám nechtělo zpátky do školy. Ale museli jsme. Tváře jsme měli červené a někteří i promrzlé nohy. Ve škole nám paní učitelka uvařila čaj, abychom se zahřáli.

Magda

FOTOgalerie