VideoPrůvodce Salmovkou

Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Zábavné sportovní odpoledne ve školní družině

Nejdříve jsme si vymalovali a poskládali spolu papírové vlaštovky. Nachystali jsme si sportovní pomůcky - a zábava mohla začít!

Sběr podzimní úrody a odlet vlaštovek do teplých krajin - to byla témata našeho sportovního odpoledne na školním hřišti. Děti opatrně přenášely jablka mezi překážkami, aby se nepotloukla. Sbíraly také míčky...tedy vlastně brambory, a házely je do košíků. Prolézaly tunelem jako žížaly, aby prokypřily půdu. Na závěr jsme společně vypustili naše vyrobené vlaštovky do teplých krajin.

Děti se smály, sluníčko nám svítilo - zažili jsme zkrátka jedno radostné odpoledne s kamarády plné her a pohybu.