Ztracená družina

Nevíme, jak je to možné, ale pravidelně se nám každý červen ztrácí jedno oddělení družiny kdesi v lese. Naštěstí za sebou vždy zanechá nějaké stopy.

Tentokrát jsme se vydali hledat naše druháky a třeťáky, kteří zmizeli ve středu těsně po jedné hodině odpolední. Trochu nám přece jen napověděli, kudy se vydat k jejich objevení, protože si cestou rozvěšovali barevné fáborky a ještě k tomu si značili trasu nakreslenými šipkami. Abychom se nenudili, mohli jsme si po cestě třeba zazpívat, ale hlavně si pro nás připravili různé pohádkové rébusy, takže jsme si trochu procvičili i znalosti a postřeh.

Našli jsme nakonec nejen ztracené děti, ale i malý sladký poklad jako zaslouženou odměnu. Hurá, to bylo radosti!