Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Karneval školní družiny.

Dne 8. března proběhl na naší škole již tradiční dětský karneval, který pořádala školní družina.

Hned v úvodu se sluší poděkovat všem, kteří pomohli, při organizaci i samotném průběhu karnevalu. Také rodiče se zasadily, o zdárný průběh tím, že nám přispěly finančně či věcně na tombolu.

Na karnevalu si děti zatančily, zasoutěžily v již tradičních karnevalových soutěžích. Celkem se dostavilo  66 dětí v maskách.  Bavila je soutěž s židličkami, molekuly i točení obručemi.  Každé oddělení si připravilo pěkný kulturní program.

Děti z 1. oddělení si pod vedením paní vychovatelky Libuše Petlachové připravily, tanec Beruška,
děti z 2. oddělení si pod vedením slečny vychovatelky Terezy Ševčíkové připravily disko tanec,
děti z 3. oddělení si pod vedením slečny vychovatelky Kláry Formánkové připravily tanec Waka, waka a děti ze čtvrtého oddělení pod vedením paní vychovatelky Ivety Pantůčkové připravily ukázku ze Street dance a pobavily všechny přítomné několika podařenými vtipy.

Na konec si všechny děti vylosovaly hodnotnou tombolu a spokojeně odcházely domů.

Mezi nejoriginálnějšími maskami byli oceněni tito žáci: Tadeáš Růžička, Denisa Síglová, Jakub Toman, Elen Formánkova a Michal Hvězda.

Jako nejkrásnější masky jsme vyhodnotili tyto žáky: Oyun Yndrak, Dominika Kuzan, Tereza Puklová, Martin Fajmon, Evelína Teslovyč.

Všechny děti se už těší na příští školní karneval. Tak za rok opět na viděnou.

Mgr. Iva Kakáčová