Školní události - Společný start 6. B

Ve dnech 25. a 26. září 2008 se žáci 6. B ocitli na prožitkovém kempu v Jedovnicích. Vše začalo ve čtvrtek ráno, když jsme se začali scházet na autobusovém nádraží v Blansku. Nebylo nám příliš teplo, ale to jsme ještě netušili, jaký je rozdíl mezi klimatem Blanska a Jedovnic. Tam bylo skutečně hodně čerstvo a mnozí, kteří se vydali v letním oblečení, nebo ve společenské obuvi, záhy pochopili, že jít s módou nebude to nejdůležitější - teplo je teplo :-)
Na místo jsme dorazili bez problémů a dali se do naplňování programu. Ten byl zaměřen na aktivity, které nás vedly jednak k poznání sebe sama, jednak k poznání druhých a také k poznání nás, jako třídy.
Hráli jsme spoustu her. Zažili spoustu legrace a smíchu. Na druhou stranu jsme zažili i zklamání. Někteří prožili skutečné šoky, když zjistili, jak je vnímají jejich spolužáci. Dověděli jsme se o sobě spoustu věcí, na které bychom neměli zapomenout. Vytvořili jsme si základní pravidla chování naší třídy a řekli si na co si dávat pozor. Je toho hodně a pro mnohé to nebude jednoduché zvládnout. Naše odhodlání zkusit to, je však na světě a doufáme, že to opravdu zvládneme. Tak, abychom se do naší třídy těšili na svoje kamarády.

Zdeněk Doležel

FOTOgalerie