školní události - vánoce

Vánoce jsou za dveřmi, rok 2007 je také na konci s dechem. Události tohoto roku se mnohým promítali v jejich paměti, když jsme dnes prožívali poslední školní den tohoto kalendářního roku. Program byl příjemný a zábavný. Vyráběli jsme různé věci, hezky jsme se pobavili o Vánocích a také jsme si společně zazpívali vánoční písně ve vestibulu školy. V některých třídách se i hezky mlsalo.
Přede všemi je čas zaslouženého odpočinku a hlavně čas Vánoc, čas milých překvapení, dárků, setkání, ...
Někteří však vidí až za vánoční prázdniny a připravují se na závěr 1. pololetí, které bude pro žáky 9. tříd předposlední a velmi důležité. Zvláště oni hledí do blízké budoucnosti s obavami a nejistotou. Čekají je důležitá životní rozhodnutí.
Ať už patříte do kterékoliv skupiny, přejeme vám, abyste příští rok prožili v pohodě, doprovázeni láskou, ctí, kamarády, trpělivostí, dostatkem sil, ... :-))