soutěže, výsledky - okresní kolo olympiády v AJ

Dne 14.2. se v DDM Města Blanska uskutečnilo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovali tři žáci. V silné konkurenci si vedli dobře a bojovali hned od počátku při první části soutěže, kterou byl nelehký poslech s porozuměním. Druhá část pak obsahovala komunikaci na dané téma, které si soutěžící sami vytáhli ze zadaných témat. Hodnotila se slovní zásoba, výslovnost, gramatika a v neposlední řadě pak schopnost reagovat na případné otázky poroty. Veronika Čermáková ze 7.B.se umístila na 4.místě, třetí místo jí uniklo jen o vlásek. Dominik Barič z 8.A. obsadil 7.místo. Letos měl nevýhodu, soutěžil s žáky devátých tříd a proto je to dobrý výsledek. Tarig Hussein z 9.B soutěžil v kategorii jazykových tříd a obsadil vynikající 2.místo!
Moc gratulujeme.Děkujeme všem za odvahu a dobrou reprezentaci školy.