školní události - ODM 1. ročníků

X.ODM 1.ročníků se zúčastnilo celkem 218 mladých sportovců z 26 škol Blanenska, Svitavska a Prostějovska. Soutěžilo se ve 4 dílčích disciplínách - v běhu na 50 m, v běhu na 400 m, ve skoku dalekém z místa a v hodu kriketovým míčkem v kategoriích chlapci a dívky. Prvních šest míst v každé disciplíně i kategorii bylo bodově ohodnoceno (6, 5, 4, 3, 2 a 1 b.). Závodníci, kteří absolvovali všechny uvedené disciplíny, byli zařazeni do atletického čtyřboje. Na základě součtu bodů všech závodníků každé školy bylo provedeno celkové hodnocení škol. Sportovní zápolení bylo zpestřeno "Pohádkovým lesem".

Na tuto soutěž bylo vybráno šestičlenné družstvo složené z dětí 1.A. Svoje síly jeli s ostatními soutěžícími porovnat 2 dívky: Tereza Šinkorová a Aneta Pelíšková a 4 chlapci: David Slezák, David Čermák , Tomáš Fišer a Vojtěch Fabík. Mezi 218 soutěžícími z 26 škol se všichni naši reprezentanti umístili do 20. míst v pořadí jednotlivých disciplín.Nejlepších výsledků dosáhl David Slezák, který získal stříbrnou medaili za hod kriketovým míčkem a zlatou za skok daleký z místa. V celkovém hodnocení čtyřboje pak dosáhl na krásné druhé místo. Všem zúčastněným gratuluji a přeji jim ještě hodně pěkných chvil spojených se sportem.