školní události - karneval školní družiny

Letos předposlední únorový den 28.2. se nesl na naší škole v duchu karnevalu školní družiny. Úderem 14. hodiny do školní jídelny, kde se vzal, tu se vzal, přihrnul se karneval. Víly,čerti, princové, králové, princezny, stateční vojáci a další a další masky se vrhly do karnevalového reje.Nechyběli ani rodiče, prarodiče, sourozenci,tety, strýčkové, učitelky, no zkrátka všichni, kteří si nechtěli nechat ujít pohled na bavící se děti. Připravili jsme pro ně několik soutěží o ceny (sladké), tombolu a pochopitelně hudbu, při které nám ukázali, že mají "rytmus v těle". To nám nakonec ukázala ve svém aerobic vystoupení Hanka Zouharová. Na závěr, po losování tomboly, vyhodnotila nezávislá porota nejzajímavější masky karnevalu. Velký dík patří rodičům za ceny do tomboly a za jejich účast, p.učiteli Z.Doleželovi za ozvučení akce, no zkrátka všem." Jo a to jsem chtěl ještě říct" Za rok se těšíme nashledanou !!!

Ota