školní události - den s 2. A

Jelikož na škole končíme, tak jsme pro naše druháky připravili celý den. Začalo to na počítačích, pokračovalo to stopovanou a končilo diskotékou. Myslím, že poslední akce s druháky se nám všem líbila a byla docela dobře připravená. Druháci dostali taky dárečky tak byli docela spokojení.

IX.C - Patrik Ševčík

Náš báječný den s deváťáky

Spolu nám byla sranda. Měli jsme jít ven, ale pršelo a místo toho jsme šli na počítače. Opičí dráha byla super! První úkol bylo vlézt do bedny a pak zase vylézt z ní. Nejlepší bylo, když jeden z deváťáků vylezl po žebříku na zábradlí, natáhl lano a pak se po něm spustil dolů. Bylo to suprové jak jsme skákali, prolízali, houpali jsme se a lezli po lanech.
Mě se líbilo, jak jsme skákali vedle oken na velké žíněnky, jak jsme skákali salto. Jak jsme skákali na mého deváťáka a brali jsme mu papuče.Úplně nejlepší v mém životě byla letadla.A jaks mě Tome vozil na koni.
Pršelo, tak jsme se při stopované pohybovali potichu po celé škole. Pomáhali jste nám s úkoly. Líbilo se mě, jak jsme si hráli místo učení. Byla to paráda.
Poslední hodinu jsme měli diskotéku, tam s náma točili za ruce a houpali na lanech. Honili jsme Matějovýho deváťáka. Ahoj Martine, mě se líbilo, jak s mě honil a taky to letadlo.Luci, bylas ta nejlepší kamarádka. Mám tě moc ráda za všechno cos pro mě udělala.
Mně se líbilo, jak jsme šli se svým deváťákem na oběd.