školní události - Viktor

Ve středu 21.11.2007 žáci třídy IV.A a IV.B navštívili hudební pořad. Toto pásmo vytvořil, předváděl a zpíval sympatický „Viktor“. Vypravili jsme se s ním do ZOO, kde jsme si vyzkoušeli zvuky zvířat, provedl nás ukázkami z pohádek, které jsme hádali. Učil nás zpívat v cizích řečech a byla to i legrace. Pak jsme také zpívali o znameních, ve kterých jsme se narodili, tančili rock´n´roll a doprovázeli pohybem další písničky. Moc se nám to líbilo a tak nám ještě přidal jednu písničku o rozvrhu hodin. Po skončení představení jsme byli nadšeni a broukali si písničky cestou do školy. Paní učitelky zakoupily CD s jeho písničkami a tak jsme si je ještě ten den mohli jednou připomenout a ty, které se nám líbily, zazpívat znovu. Bylo to fajn a stálo to za to.