fotogalerie - projekt 4.B

V pátek 20. října jsme se setkali u školy a vyrazili jsme na zastávku k nemocnici. Šla s námi naše paní učitelka Iva Kakáčová a paní Magniová. Nasedli jsme na autobus a vyjeli na Obůrku.Tam jsme vystoupili a dál už jsme pokračovali pěšky - směr rozhledna u Veselice. Cestou jsme pozorovali turistické značky, mapy a plnili různé úkoly. Cesta nám rychle uběhla a za chvíli jsme byli u rozhledny.
Tam na nás čekal pan starosta z Veselice a povídal nám spoustu zajímavých věcí. Společně s ním jsme vystoupili na rozhlednu a přestože foukal dost silný vítr, vyhlídka byla moc pěkná a viděli jsme do dalekého okolí. Po sestupu dolů jsme se nasvačili a šli jsme se podívat na stádo ovcí k Veselici.
Ovečky se nás nejdřív trochu bály, ale my jsme se chovali tiše a klidně a tak netrvalo dlouho a na volání paní Magniové za námi přišly. Přivedl je k nám beran Ferda a ovečky se potom od nás nechaly krmit suchým pečivem, které jsme si pro ně přinesli.
Na cestu zpátky do školy jsme se vydali pěšky. Zastavili jsme se na malé občerstvení v restauraci na Obůrce a pak už rovnou do školy.
Vycházka se nám moc líbila a těšíme se , že se zase někam vypravíme a něco nového zažijeme.

Aneta Jarůšková a Šárka Kuncová

žákyně třídy 4.B