školní události - divadlo The Dragon Crown V.C

Na závěr školního roku jsme se rozhodli předvést rodičům, co všechno jsme se za dva roky v Angličtině naučili. Výukou nás letos provázel příběh o dračí koruně, který jsme se rozhodli převést na divadelní prkna. A protože se komix, který sloužil jako předloha, hemží postavami, mohlo si zahrát všech 23 žáků V. C. A o čem, že to naše divadélko bylo? Byl to příběh o padouchovi, jenž se chtěl spolu se dvěma pomocníky zmocnit kouzelné dračí koruny, která svému nositeli propůjčuje ohromnou sílu. S pomocí koruny Profesor nejprve vyloupil banku a potom se chystal ukrást z muzea slavný modrý diamant. V tom mu naštěstí zabránili sourozenci Penny a Alex, kteří postupně odhalili jak kouzelné schopnosti dračí koruny, tak i profesorovy plány.