fotogalerie - fotbalový turnaj v Rakousku

Žáci reprezentovali naši školu na mezinárodním turnaji v Rakousku v Oberschützenu

Žáci třetího a čtvrtého ročníku se dne 8. 6. 2006 zúčastnili mezinárodního přátelského soupeření v Rakousku. Na turnaj přijeli hráči ze šesti zemí Evropy - z Francie, Slovinska, Maďarska, Slovenska, samozřejmě z pořádající země Rakouska a naši republiku jsme zastupovali my. Z neevropských zemí přijela reprezentace Ameriky.
Mezi sebou soupeřilo deset družstev ve dvou skupinách. Trenérem našeho mužstva, které skončilo na krásném 7. místě,  byl Jaroslav Krejčíř, jemuž bychom chtěli tímto i poděkovat.

S hráči dorazili na turnaj i fandové ze sedmého ročníku a zástupce deváťáků. Samozřejmě nechyběla ani paní ředitelka Eva Kadrmasová.
Žáci si nejenom pěkně zahráli, ale také ukázali, jak se dokážou v cizím prostředí orientovat, najít si nové kamarády. Všem se tento výlet moc líbil.
Ještě jednou tedy děkuji zúčastněným žákům a všem, kteří je přijeli podpořit.

Sylvie Julínková

Rakousko_1 Rakousko_8 Rakousko_11 Rakousko_12