fotogalerie - Mikuláš ve škole

S čerty byly žerty.

Zvonek zvoní, řetěz chrastí, čerti se čertí, andělé poletují a Mikuláš na vše moudře dohlíží. Takto vypadalo již podruhé „Mikulášské učení“, které pro své mladší spolužáky z druhých tříd připravila 9.B.

Devět andělů, čtyři čerti, jeden odsouzenec do pekla a Mikuláš si přišli pomocí domina, trimina a jiných her ověřit dovednosti a znalosti dětí z matematiky, českého jazyka i výtvarné výchovy. Během vyučování se děti s nebeskými i pekelnými bytostmi natolik spřátelili, že loučení bylo přes sladkou nadílku velmi dramatické. Zvláště čerti se nemohli vymanit z objetí malých žáčků.

Ani žáci 8.C a 7.C nezapomněli na „své“ prvňáčky, o které se celý rok starají. I jejich nebeské a pekelné bytosti přinesly malým kamarádům plno radosti a dárečků.

Mikuláš v 1.B  a jeho pomocníci ze 7.C

Mikuláš v 1.A s pomocníky z 8.C